Algemene informatie

Bij Kentalis De Zwanenbloem DSH in Zoetermeer volgen dove, slechthorende en doofblinde leerlingen speciaal onderwijs (cluster 2). Sommige leerlingen hebben bijkomende beperkingen op meerdere ontwikkelingsgebieden. Taal- en communicatie vormen de rode draad in ons onderwijs.

We zijn een tweetalige school waar zowel aandacht is voor het Nederlands (ondersteund met gebaren) als de Nederlandse gebarentaal. Wij vinden het belangrijk dat iedere leerling zich thuis voelt op school en met plezier naar school gaat. We zorgen voor een veilige omgeving en werken samen aan een mooie toekomst.

Kentalis De Zwanenbloem DSH is een school voor kinderen die doof, slechthorend of doofblind zijn. Leerlingen zijn welkom vanaf driejarige leeftijd.

Contactinformatie

0800 536 8254Meerzichtlaan 3022716NR Zoetermeerwww.kentalis.nlinfo@kentalis.nlLaatste controle: mei 2025

Plan route

Postadres

Meerzichtlaan 300
2716NR Zoetermeer

Informatie aanvragen

Vrijblijvend informatie aanvragen bij deze organisatie?
Dat kan door dit formulier in te vullen:

Verplichte velden zijn gemarkeerd met een sterretje (*).

Niet gevonden wat u zocht?

Meer organisaties voor:

Speciaal onderwijs (primair)
Vergelijk hulpaanbod